Aramayan sevgili için ne yapmak gerekir?

Aramayan sevgiliye karşı alabileceğiniz bazı önlemler var . Nasıl aratırım? sorusunun yanıtını merak ediyorsanız işte aramayan sevgili için yapmanız gerekenler...

241

Sevgiliniz ya da hoşlandığınız erkek kalbinden geçenleri söylemekte çekingen mi davranıyor? Birkaç tüyo ile gerçek duyguları açığa çıkarabilirsiniz. Ayrıca telefon konuşmalarını kısa kesen erkekler içinde bir önerimiz var….

ARAMAYAN SEVGİLİ İÇİN NE YAPMALI?

Sizi daha sık aramasını istiyorsanız bu konuda biraz çaba sarf etmelisiniz. Erkekler telefonu biz kadınlardan farklı olarak sohbet etmek için değil çoğunlukla bilgi aktarmak için kullanırlar. İşte bu yüzden iki erkek on saniye içinde gereken bilgiyi paylaşıp, telefonu kapatabilir.

Birkaç öneri: Bir erkekle yeni bir ilişkiye başlama aşamasındayken onu çok fazla arayıp SMS göndermeyin. Eğer sizi gün içinde yeteri kadar aramadığını düşünüyorsanız ilk olarak bu konuda söylenmeyi bırakın. Sizi her aradığında onu övün ve hiç bir şekilde sizi aramasıyla ilgili konuşmayın. Örneğin “Beni aradığında çok mutlu oluyorum. Günüm daha güzel geçiyor” demeyi ya da buna benzer mesajlar vermeyi deneyin.

Ayrılmak isteyen erkek ne yapar?

SENİ SEVİYORUM DEDİRTME YÖNTEMLERİ

İlişkinin başında ne istediğinize çok dikkat edin çünkü daha ilk geceden sizi sevdiğini söyleyen bir erkek, sizinle sadece yatağa girmek istiyor olabilir. Gün içinde size beş dakikada bir ilan-ı aşk eden tipler de tehlikeli olabilir! Eğer bir erkeğin içtenlikle sizi sevdiğini söylemesini istiyorsanız, bunun için emek harcamanız gerektiğini unutmayın. Erkekler o iki sihirli sözcüğü ciddi sorumluluklar getireceği kaygısıyla mecbur kalmadıkça kullanmazlar.

En önemlisi duygusal anlar yaratmak ve yaşamak konusunda sürekli beklenti içinde olmak yerine sevginizi ona sizin belli etmeyi denemeniz. Sabırlı olmanız ve kartlarınızı masanın üstüne açıkça koymanız gerekir. Ona, duygularını kelimelere dökmemesini anlayışla karşıladığınızı söyleyin. Erkeklerin neden böyle davranmayı tercih ettiklerini anladığınızı ama sizin de kadın olduğunuzu ve zaman zaman bunu duymanın kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacağını da ekleyebilirsiniz. Sizin dürüstlüğünüze ve ona baskı yapmamanıza saygı duyacaktır. Ancak sizi sevdiğini kabul etse bile, duygusal davranmaktan korkararak bunu size açıkça söylemekten kaçınabileceğini unutmayın.

Sevgilinizi olduğu gibi kabul ettiğinizi söylediğinizde aranızda bu konu nedeniyle oluşan gerilimin yumuşayacağını göreceksiniz.

Onu fazla zorlarsanız erkek arkadaşınız korkup, sıkıştığı kapandan kaçmaya çalışabilir. Bu konuda tartıştığınız bir gecenin ertesinde cep telefonunuza ayrılmak istediğini belirten bir SMS gelmesi an meselesidir.

İkinci ve kulağa daha güzel gelen seçenek kendisinden ne istediğinizi anlaması ve bir süre sonra duygularını size açması olabilir.

Üçüncü ve bizce en sevimsiz görünen olasılık ise size bu konudaki tavrını asla değiştirmeyeceğini söylemesi olabilir. Eğer bu konu sizin için hayati önem taşıyorsa ilişkinizi gözden geçirmenizi öneririz.

Baş harfiniz seks karakterinizi ortaya koyuyor!