Avlu yeni sezon fragmanı tüyleri diken diken etti

Avlu dizisi 2. yeni sezon fragmanı yayınlandı. Kızını kaybeden Deniz için yepyeni bir dönem başlıyor. Yeni bölüm fragmanını izleyenler Avlu için heyecanlı bekleyişini sürdürüyor. Avlu yen sezon ne zaman başlayacak? İşte detaylar…

63

Star TV’de ekrana gelen Avlu dizisinin 2. sezonundan yeni fragman yayınlandı. Başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece ve Teoman Kumbaracıbaşı’nın paylaştığı Avlu dizisi yeni sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyor. 

AVLU YENİ SEZON NE ZAMAN?

Star TV’nin en çok izlenen ve geçen sezona damgasını vuran dizisi Avlu, yeni bölümleriyle Eylül ayında yayınlanmaya başlayacak. 

AVLU YENİ FRAGMAN İZLE:

AVLU SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Cezaevi Müdürü Melis Ersoy’un (Deniz Barut) görevden alınması boşluk yarattı. Bu sayede çıkan isyanda Azra Kaya (Ceren Moray) Jale Şahin (Şeyla Halis) ve Hasret Şengül (Ayça Damgacı) başta olmak üzere birçok isim bıçaklandı. Final sahnesinde ise Demet Evgar’ın canlandırdığı Deniz Demir karakteri Kudret Öztürk’ü (Nursel Köse) defelarca bıçakladı.

bölümle birlikte başta Nursel Köse ve Hüseyin Turunç olmak üzere Deniz Barut ve diğer oyunculardan hangisini diziye veda edip etmeyeceği merak uyandırdı.

Deniz, kızının katilini arıyor… Deniz, kızının sevgilisinin adını öğrendiği andan itibaren içindeki yas ve keder yerini öfke ve intikam isteğine bırakır. Artık tek isteği kızının katilini bulmak ve hak ettiği cezayı vermektir. Ama bu Deniz için hiç kolay olmayacaktır.