Bir Umut Yeter başlıyor! İşte çok konuşulan oyuncu kadrosu…

Mucize şekilde ortaya çıkan bir bebeğin 3 kişinin hayatını nasıl bir araya getirdiğini izleyeceğimiz Bir Umut Yeter konusu, Bir Umut Yeter oyuncuları ve dizi hakkında merak ettikleriniz...

477

Umut Yeter dizisi için Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı ile el sıkışıldı. Kanal D’de ekran hayatına başlamaya hazırlanan MF Yapım imzalı “Umut Yeter” dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan üstleniyor. Senaryosunu ise Melis Civelek’in kaleme aldığı Umut Yeter’İn oyuncu kadrosunu ve dizinin konusunu haberimizden öğrenebilirsiniz. İşte Bir Umut Yeter dizisinde kim kimdir? sorusunun yanıtı…

BİR UMUT YETER DİZİSİNİN KONUSU NE?

Elif ile Derya’nın mucizevi bir tesadüfle kesişen hayatları, beklenmedik olayların ardı ardına yaşanmasına neden olurken, arada kalan; günahsız, masum, küçük Umut ve geçmişte yaşadıklarıyla hayata küsen Yılmaz’dır…

Askerlikten malulen emekli olan Yılmaz, Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerini kendine sığınak olarak seçtiğinde, yeni ve yalnız bir hayata başladığını düşünüyor ama yanılıyordur.

Hayattan fazla beklentisi olmayan Yılmaz’ı Köyceğiz’e bağlayan ilk şey Elif’in hayat sevinci olmuştur. Elif’le aşık olmadan evlenip hayata tutunma kararı aldığında ise yeni ailelerinin tek eksiğinin bir bebek olduğunu biliyordur. Ancak Elif’in peş peşe bebeklerini kaybetmesi, ikisini de perişan eder… Ta ki Elif’in cansız bir bebek dünyaya getirdiğinin ertesi sabahı, dalgaların kıyıya savurduğu küçük bir kayıktan gelen bebek çığlığının denizin tüm sessizliğini bozmasına kadar…

Elif, bebeği Allah tarafından bir hediye olarak görürken, Yılmaz bunun yanlış olduğunu biliyordur. Elif’in bebeği emzirmesiyle bebeğin ağlaması dursa da yıllar boyu sürecek bir vicdan azabı başlayacaktır.

Bu tesadüf; Yılmaz, Elif ve kaybolan çocuğunu arayan Derya arasında beklenmedik gelişmelere neden olacak ve herkesin hayatını derinlemesine etkileyecektir.

BİR UMUT YETER OYUNCULARI KİMDİR?

Tolgahan Sayışman (Yılmaz Karabey), Esra Bilgiç Töre (Derya Akar), Hazal Subaşı (Elif Özkan), Serhat Tutumluer (Kenan Akar), Cem Uçan (Taner), Yağmur Özbasmacı Mermer (Dilek Akar), Feyza Civelek (Damla Akar), Irman Örnek (Öznur), Selahattin Paşalı (Arda Özkan), Serpil Gül (Hacer Özkan), Yiğit Tuncay(Yiğit), Özlem Başkaya (Fadime), Burak Çimen (Tuncer), Nihan Büyükağaç (Nihan), Hamdi Alp (Salih), konuk oyuncu Alper Saldıran (Toprak)

Tolgahan Sayışman kimdir? (Yılmaz Karabey)
1981 İstanbul doğumlu olan Tolgahan Sayışman 37 yaşındadır. Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezunudur. 2005 yılında modellik yaparken katıldığı Best Model Of Turkey ve Best Model Of World yarışmalarında birinci olmuş ve dünyanın en yakışıklı modeli seçilmiştir. Tolgahan Sayışman bu birincilikleri ile dikkat çekmiş ve yapımcılardan gelen dizi teklifleri üzerine Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri olarak gelen teklifler kabul etmiştir. Hepsi 1 ve Acemi Cadı gibi dizilerde yer almıştır. Sonrasında yakışıklı olduğu kadar yetenekli olduğu da ortaya çıkmıştır.

Tolgahan Sayışman’ın tanındığı dizi ise Elveda Rumeli olmuş bu dizi izlenme rekorları kırmıştır. Lale Devri dizisinde 4 sezon yer almış ve Ülkenin en yakışıklı jönleri arasında yerini almıştır. Son olarak ise Asla Vazgeçmem ve Siyah İnci dizilerinde dünya starı olarak kamera karşısına geçmiştir. Tolgahan Sayışman Almeda Abazi evliliği ise son dönemin en önemli düğünlerinden olmuştur.

Yılmaz bir yüzbaşı iken bir çatışmada yaralanmış ve malülen emekli olmuş eski bir askerdir. Yılmaz Köyceğiz’e yerleşerek aşık olmasa da hayata tutunabilmek için Elif’le evlenmiştir. Yılmaz’ın hayatı çalıştığı deniz fenerine gelen bir bebek ile değişir.

Hazal Subaşı kimdir? (Elif Özkan)
1996 da İzmir’de dünyaya gelen Hazal Subaşı 22 yaşındadır. 2016 yılında düzenenlenen Elidor Miss Turkey yarışmasını kazanamasa da su gibi güzelliği ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünde devam ederken oyunculuk dersleri almaya başlamıştır ve Birsel Filmden gelen oyunculuk teklifini kabul edip İstanbul’a gelmiştir. Adını Sen Koy isimli dizide 2 sezon Erkan Meriç ile baş rolü paylaşmış ve hayat verdiği Zehra karakteri ile büyük bir başarı yakalamıştır. Erkan Meriç ile yaklaşık bir yıldır sevgilidir.

Elif Köyceğiz’in en güzel kızlarından biridir. Köyceğiz’e gelen ve eski bir asker olan Yılmaz’a aşık olur ve onunla evlenir. Yılmaz ve Elif’in tek eksikleri ise sürekli ölü doğan bebekleridir; ancak bir bebekleri daha ölü doğmuşken gelen kimsesiz bir bebek hayatlarının hatası olacaktır.

Esra Bilgiç kimdir? (Derya Akar)

14 Ekim 1992 de Ankara’da doğan Esra Bilgiç 26 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji Bölümü mezunudur. Güzelliği ile üniversitede dikkat çeken Esra Bilgiç Diriliş Ertuğrul dizisi yapımcısı Mehmet Bozdağ’dan gelen teklif üzerine oyunculuk eğitimlerini tamamlayıp Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Hatun karakterine hayat vermiştir. Bu rol Esra Bilgiç’in hayatının rolü olmuş ve Türkiye’nin en çok tanınan isimlerinden birisi olmuştur. 1.77 cm boyunda ve 50 kg olan Esra Bilgiç 2017 de Beşiktaş’lı futbolcu Gökhan Töre ile evlenerek dünya evine girmiştir.

Umut isimli bebeğin annesidir bebeğinin başına gelenlerden sonra aylarca Umut’unu aramış ancak bulamamıştır. Derya’nın bebeği Umut ise Elif ve Yılmaz’ın çocuklarıdır.

Serhat Tutumluer kimdir? (Kenan Akar)
1972 de Eskişehir’de dünyaya gelen Serhat Tutumluer 46 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. Sonrasında Talimhane Tiyatrosunu kurmuştur. Senan Kara ile evlidir. Sonrasında Filinta ve Oyunbozan dizilerinde rol almıştır. Son olarak ise Vatanım Sensin dizisinde yer almıştır.