Erkenci Kuş başrolleri Demet Özdemir ve Can Yaman’ın kıyafetleri bu sezonun gözdesi!

Erkenci Kuş dizisi ile yıldızları parlayan Demet Özdemir ve Can Yaman dizede giyindikleri kıyafetlerle de ilgi çekiyor. İzleyiciler Erkenci Kuş dizisi oyuncularının kıyafetleri nereden? sorusunun yanıtını merak ediyor. Bu nedenle dizideki kıyafetlerin nereden alındığını ve fiyatlarını sizler için derledik...

344

Erkenci Kuş oyuncuları kıyafetleri izleyicilerin popüler konularından. Dizi yayınlandıkça özellikle Demet Özdemir ve Can Yaman’ın o bölümde nereden giyindiği merak ediliyor. İşte Erkenci Kuş dizisi kıyafetlerinin markalar ve fiyatları…

ERKENCİ KUŞ OYUNCULARI NEREDEN GİYİNİYOR?

Sanem’in ruhuna uygun heyecanlı ve enerjik stili bu bölümde de kendisini gösterdi.

Sanem’in çizgili beyaz bluzu Bershka (79.95 TL) ve jean şortu Zara (99.95 TL). Bu kombinde kullandığı küçük kahve-krem çantası da Bera Design, fiyatı 725 TL.

Sanem basit parçaları oldukça şık tasarım çantalarla buluşturmayı seviyor. Bu sahnedeki siyah kısa tulum Berhska (59.95 TL), oversize jean ceketi Bershka (160 TL). Buradaki çantası da Bera Design, fiyatı 645 TL.

Sanem burada casual bir stili etnik kemerle tamamlamış. Kolları beyaz çizgili crop top H&M (34.99 TL), beyaz pantolonu Zara (169.95 TL), çok renkli kemeri ise Mango (29.99 TL).

Can, karakterini yansıtan özgür stiliyle göze çarpıyor. Can’ın buradaki açık gri tişörtü IRO Paris, 755 TL.

Can’ın güneş gözlüğü Hally &Son.

Can’ın bu sahnedeki deri ceketi İlker Bilgi tasarımı.

Erkenci Kuş bitiyor mu? Yayın günü değişti!