Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon için Oktay Kaynarca paylaştı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca yeni sezon öncesi Instagram hesabından paylaşımda bulundu. Peki yeni sezon ne zaman başlayacak?

67

ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107.bölümü ile sezon finali yapmıştı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.yeni sezon ne zaman başlayacak? Nefes kesen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde intikam rüzgarı eserken, final sahnesinde herkesin merakla beklediği büyük kavuşma yaşandı.

ATV ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden kemik bir izleyici kitlesine sahip olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu için geri sayım başladı. Dizinin kadrosundan başrol oyuncusu Deniz Çakır çıkarıldıktan sonra dizinin sevenleri yeni sezonda neler yaşanacağını merak ediyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ne zaman başlayacak? EDHO 4. sezon yeni bölüm ne zaman?

OKTAY KAYNARCA’DAN “ÖZLEDİK” PAYLAŞIMI

Oktay Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan bir kare paylaşarak “Özledik tamam özledik …!” yorumunda bulundu. Bu mesaj dizi hayranları için yeni sezon tarihinin yaklaştığı konusunda ipucu olarak görüldü.

Özledik tamam özledik …!

oktaykaynarca (@oktaykaynarca)’in paylaştığı bir gönderi ()

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu hakkında araştırmalar sürmeye devam ediyor. 107. bölümüyle sezon finali yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonuyla ilgili henüz bir tarih açıklaması yapılmadı fakat dizinin yeni sezonunun eylül ayından yayınlanması bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Yaşar’a düzenlenen suikastten sonra dostlarını bir bir ölüme yollayan Çakırbeylilerin tutunacağı tek şey kalmıştır; intikam…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FİNAL İZLE

Bu ölüm kalım harbinde düşmanından bir adım önde olması gerektiğini bilen Hızır savaşa girdiği gücün de farkındadır. Bunun için silahlar kuşanılmadan önce çok iyi bir plan yapılmalıdır. Önce Hızır’ı sonra Ünal’ı bitirmek isteyen Sam de Ziya ile pazarlıklara devam eder. Gözlerinin önünde yaşanan korkunç olaydan sonra Hızır’a sarılıp, eve geri çağırması beklenen Meryem, aksine daha kararlı bir şekilde mahkemeye gitmek ister. Meryem’e yaşattıklarının ağırlığının farkında olan Hızır ise diretmekten vazgeçecektir. Daha fazla acıyı göğüslemesini istemediği karısıyla gittikleri duruşma salonunda belki de son kez bir arada olacaklardır.

DENİZ ÇAKIR  VE OLGUN ŞİMŞEK YENİ SEZONDA YOK

Raci Şaşmaz’ın yeni sezon için yeni isimlerle görüştüğü ve Deniz Çakır’ın dizinin kadrosundan çıkarıldığı biliniyor. Özel yaşamı işinden olmasına neden olan Deniz Çakır’ın Eylül ayında ekrana gelecek yeni sezon tanıtımlarında yer almaması da ayrılığı doğrulamış oldu. Ayrıca Kimsesiz Yaşar’ karakterini canlandıran Olgun Şimşek’le yollar ayrıldı.