Evliliğe hazır olduğunu nasıl anlarsın?

Evlilik öncesi kafa karışıklığı yaşıyorsanız tam size göre bir haberimiz var. Evliliğe hazır olup olmadığınız ve nelerden vazgeçip, hangi noktalarda frene ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz…

445

Evlilik öncesi kendinizle başbaşayız kaldığınız o anda soru işaretleriniz varsa size rehberlik edeceğini düşündüğümüz önerilerimiz var. İşte evliliğe hazır mıyım? sorusuna cevap bulabileceğiniz analizimiz…

EVLİLİĞE HAZIR MIYIM?

Karakter yapınız ve davranışlarınız, erkekler için anne olup olamayacağınıza dair en büyük kanıt, kadınlar hakkında karar verirken nasıl bir anne olacağınız en büyük kriter. Hala evlenemediyseniz, öz eleştiri yapmakta fayda var.

Asabi bir yapıya sahipseniz, ani tepkileriniz ve öfke nöbetleriniz varsa ve çoğu zaman fevri davranıyorsanız sorun açıkça ortada demektir. Biraz daha öfke kontrolü ve sakinliğe ihtiyacınız var.

Evliliği bitiren sebepler…

Yatlar, katlar, kürkler, yakışıklılık derken yıllar geçip gidiyor. Elbette önünüze ilk çıkanla evlenin demiyoruz ancak herkes için normal olan kriterlerinizi biraz yumuşatmanız, sizin için daha iyi olacaktır.

Son yılların en moda tarzı erkek gibi davranan ve giyinen kadınlar. Ancak, bir erkeğin en itici bulduğu şeylerden biri erkek gibi davranan ve giyinen kadınlardır. Tarzınızda acilen değişikliğe ihtiyacınız var.

Bencil bir insansanız ve her şeyden önce kendinizi düşünüyorsanız, evlilik sizin için yürütmesi çok zor bir olay. Çünkü evlilik en klişe ve doğru tabiriyle iki kişinin hayatı paylaşması demektir.

İdeal erkek özellikleri nelerdir? İdeal erkek nasıl olmalı? Tarif ediyoruz…