Kırmızı halıda muhteşem görünme sırları

Kırmızı halıda elbiseleri ile ışıl ışıl parlayan ünlülerin sırlarını öğrenmeye ne dersiniz? Aslında o kadar da kusursuz değiller. İşte kırmızı halı görünümünün perde arkası...

477

Ünlülerin kırmızı halı üzerinde yürürken kusursuz görünümleri çoğu kişi tarafından dikkat çekiyor. Peki bu kusursuz görünümlerinin sırrı ne olabilir? İşte sizin için ünlülerin bu mükemmel gecede kusurlarını kapatmak için uyguladıkları pratik moda sırlarını açıklıyoruz. Bu pratik yöntemleri siz de en önemli gecenizde kullanabilirsiniz.

İŞTE KIRMIZI HALI HİLELERİ

Zayıf gösteren iç çamaşırı 

Hemen hemen tüm ünlüler bu ürünü kullanıyor. Özel vücut şekillendirici olarak geçen yani korse olarak bilinen bu iç çamaşırı sayesinde, basen bölgenizde ve karın bölgesinde oluşan
görünümden kurtulmanıza yardımcı olur. Özellikle Kim Kardashian bu tip iç çamaşırları giydiğini kabul ediyor.

Çift taraflı bant sütyen

Çift taraflı bant sütyen göğüslerin dik durmasına yardımcı olur ve sütyenin belli olmasını engeller.

Popoyu dikleştiren pedler 

Kalça ve popo kısmının daha eğri ve dik görünmesini isteyen ünlüler özellikle bu pedleri tercih ediyor. Kristen Bell, Altın Küre’nin hazırlık süreci öncesinde paylaştığı bu fotoğrafı ile hilesini ortaya çıkarmıştı.

Kaşlar için yapıştırıcı

Beyonce’nin makyaj sanatçıcı Sir Jonh, kaşlar için yapıştırıcı kullanmanın en iyi yol olduğunu iddia ediyor. Kolay çıkabilen bu yöntemin gözenekleri tıkamadığı ve uzun ömür olduğunu söylüyor.

Bant ile botoks etkisi yaratma 

Lady Gaga  güne yüzüne bant yapıştırarak, makyajını tamamlıyor. Bu yöntem yüzün daha gergin görünmesine sebep oluyor.

Vücut makyajı

Christina Hendricks, cildinin daha iyi ve hatlarının daha belirgin görünmesi için vücuduna kontür uyguluyor.

Silikon sütyen

Slikon sütyenler, askısız elbiseler ve sırt dekolteli elbiseler için kullanılan pratik bir üründür. Nicole Richie dahil olmak üzere pek çok ünlünün bu yöntemi kullandığını söyleyebiliriz

Daha büyük ayakkabı giymeleri

Ünlülerin kırmızı halıda en çok dikkat diğer görünümleri ise ayaklarından daha büyük topuklu ayakkabı giymeleridir. Bu yöntemi kullanmalarının nedeni ise; ayakkabılarında oluşan ekstra boşlukları özel pamuklarla doldurarak, ayaklarının şişmesini engelliyorlar.

Acil durumlar için önceden hazırlanmış bakım çantası

Emme Watson, kırmızı halı etkinliği sırasında kendini oluşabilecek önlemlere karşı hazırladığı, acil durum çantası ile güvende hissetiğini söylüyor. Bu çantanın içinde çift taraflı bant, makyaj malzemeleri ve sevdiğiniz atıştırmaklıkların olması gerektiğini vurguluyor.

Kim Kardashian Instagram paylaşımı davalık oluyor