2018 sonbaharında desenler moda!

Bu sonbaharda kıyafetlerde ilk bahar çiçekleri tazeliğini koruyor. İşte 2018 sonbaharı için trend öneriler...

430

Mevsim geçişleri, stil sahibi bir görünüm elde etmenin en zor olduğu dönemlerdir. Yeni sezonun trendlerini takip etmeyi ve doğru kullanmayı gerektirir. Morhipo MAG ekibi, sonbahar modasını belirleyen desenleri paylaşarak romantik mevsimin stil ipuçlarını veriyor.

2018 SONBAHAR MODASI

Sonbaharda çiçekleri terk etmiyoruz

Bütün bir yazı floral desen etkisinde geçirdik. Şimdi bu desenleri sonbahara taşıma vakti. Doğadan ilham alan kumaşlar bu sezonda da yeni bir yorumla devam ediyor. Floral desenler sonbahar renkleri ve dokunuşlarıyla birleşiyor.

Safari etkisi şehre iniyor

Vahşi doğa figürlerini kıyafetlere taşıyan “animal print” modası kısa bir aradan sonra sonbaharda geri dönüyor ve bu romantik mevsim, iddialı desenlerle hareketleniyor. Bu sezon tüm gardıroplarda leopar veya yılan desenli bir parça mutlaka olacak.

Çizgiler ve ekoselerle 60’lara selam!

Çizgi ve ekose desenler bir süredir tasarımcıların en çok tercih ettiği kumaşlar arasında yer alıyor. 60’lar nostaljisi yaratan bu desenler, bu sezon sınır tanımayarak hiç olmadığı kadar ön planda olacak. Sokak modasından gece şıklığına kadar tüm görünümlere uyarlanan çizgi ve ekose desenleri kullanmak isteyenlere, Morhipo MAG ekibi, gömlek ve gömlek elbiseleri öneriyor.