Ufak Tefek Cinayetler yeni sezonla ilgili heyecanlandıran açıklama!

Ufak Tefek Cinayetler'in Pelin'i Bade İşçil yeni sezon için heyecan dolu bir açıklamada bulundu. Peki dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon tanıtımı...

50

Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncularından Bade İşçil’den yeni sezona dair çarpıcı bir açıklama geldi. Dizinin yeni sezon için kısa bir tanıtımı da yayınlandı. Tanıtımda Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümü yakında denildi. Yeni fragmanda dört kadının bulunduğu sekanslar ve Oya’nın Serhan’ı gördüğü bir sahne yer alıyor. İşte yeni sezon kısa tanıtımı, son yayınlanan 2. sezon teaser’ı ve sezon finali izleme linki…

BADE İŞÇİL: YENİ SEZONDA BÜYÜK SÜRPRİZLER VAR

Star TV’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler’de Pelin Tarhan’ı canlandıran Bade İşçil, dizisinin 2. Yeni sezonu için; “Yeni sezonda dizide pek çok sürpriz yaşanacağını söyleyerek, “Ben bile senaryoyu okurken şaşırdım. Büyük sürprizler bizi bekliyor” diye konuştu.

UFAK TEFEK CİNAYETLER NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi için Star TV’nin yayınladığı 15 saniyelik tanıtımdan sonra dizinin sevenleri yeni sezonun ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Eylül ayında dizinin yeni sezonun ilk bölümünün yayınlanması bekleniyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER OYUNLARI KİMDİR?

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ SEZON TANITIM VE FRAGMAN

UFAK TEFEK CİNAYETLER 1. SEZUN FİNALİNDE NELER OLDU?

Parti başladı, davetliler yerlerini aldı ve korkunç cinayete resmen saatler kaldı! Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yok; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga var!

UFAK TEFEK CİNAYETLER SEZON FİNALİ İZLE

Bazı cinayet planları bozuluyor ama yolda yenileri kuruluyor ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karışıyor. Soruşturma tüm hızıyla devam ediyor ve Sarmaşık vakasıyla bağlantılı ikinci cinayetin şaşırtıcı ayrıntıları da ortaya çıkıyor.

O pencereden düşenin kim olduğu belli olmuştu. Düşen kişi Edip’ti.