Ufak Tefek Cinayetler’de Merve eski aşkıyla yüz yüze geldi

Ufak Tefek cinayetler yeni sezona bomba gibi geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde Merve karakterinin eski aşkı hesap sormaya geliyor.

605

Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon tanıtımında etkileyici bir girişle Osman Sonant’ı görmüştük. Sonant, diziye Kerim Adil karakteri ile girdi. Ufak Tefek Cinayetler yeni sezonu başlamadan önce Twitter’da elturko hashtagi oluşturuldu. Ufak Tefek Cinayetler’in başlaması ile EL Turco’nun Kerim Adil’in lakabı olduğu ortaya çıktı. Bu da Kerim’in yeni sezonda en çok konuşulan isimlerden olacağını gösteriyor.

Kerim Adil Sağlam dizide bekar, çocuksuz ve et imparatoru olarak tanıtılıyor. Merve’nin eski evini satın alan bu gizemli adam acımasız gibi olarak görülüyor. Sarmaşık’ın yeni ismi Kerim Adil, Oya ile yakınlık yürütüp Serhan’ı çıldırtmayı da başarıyor.

Asıl bomba ise finalde patlıyor. Kerim Adil, Merve’nin liseden aşkı çıkıyor. Meğer Merve, Kerim ile sevgili iken sırf babası iflas etti diye Serhan’ı tercih ediyor. Merve karakterine çok uygun bir hareket olsa da gençken ikisinin birbirlerine aşık olduğu anlaşılıyor. Hatta Kerim hala unutamamış olsa ki Sarmaşık’a dönüp Merve’nin yakınına geliyor.