Yıllar sonra dizisi oyuncuları kimdir? Yıllar Sonra dizisi konusu ne?

Birce Akalay Yıllar Sonra dizisi ile yeni sezonda yine ekranda olacak. Yıllar Sonra dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile heyecanlandırıyor. İşte Yıllar Sonra dizisi oyuncuları kimdir?Yıllar Sonra dizisi konusu ne? sorularının yanıtları...

72

ATV yeni sezonda Yıllar Sonra adlı diziyi ekrana taşıyacak. Süreç Film imzası taşıyan yeni dizi Yıllar Sonra yeni sezonda ekranlara gelecek. Eylül’de Atv ekranlarında yayınlanacak olan Yıllar Sonra dizisinin senaryosunu Esin Gök, yönetmenliğini ise Feride Kaytan üstleniyor. İşte Yıllar Sonra dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin konusu…

YILLAR SONRA DİZİSİNİN KONUSU NE?

Alev’in gençlik yıllarından yaptığı bir kaçamak tüm hayatının alt üst olmasına neden olacak. Adnan’ın hayatına bir anda girip çıkan Alev ve Adnan’a sırtlarını dönen ailesinden yıllar sonra intikam almak için geri dönüşünün hikayesini izleyeceğiz. Dizide katı kurallara sahip Fırıncıoğlu ailesinin iki kızının ilginç hikayesi ekranlara taşınacak. Büyük travma yaşayan Alev’in bebeğine ise kardeşi Damla annelik yapacak.

YILLAR SONRA OYUNCULARI KİMDİR?

Yıllar Sonra dizisinin başrol oyuncuları Birce Akalay, Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz.. Yıllar Sonra dizisinde Alev karakterine Birce Akalay, kardeşi Damla rolüne ise Özlem Yılmaz hayat verecek.

YILLAR SONRA OYUNCULARI DİZİYİ ANLATIYOR…

Birce Akalay kimdir? (Alev)
19 Haziran 1984 de İStanbul’da dünyay gelen Birce Akaly Murat Ünalmışile 1 yıl Sarp Levendoğlu ile 3 yıl evli kalmıştır şuanda ise bekardır. Haliç Üniversitesi Konservatuvar bölümü mezunu olan Birce Akalay 2004 Türkiye Güzellik yarışmasında üçüncü olmuştur. Meseleğe TV8’de spor spikerliği ile başlayan Birce Akalay 2007 yapımı olan Kader dizisi ile ilk defa başrol olarka izleyicisi ile buluşmuştur. Küçük Ağa dizisinde Sinem Evli ve Öfkeli dizisinde Esra Hayat Bazen Tatlıdır dizinde hayat öğretmen ve Siyah Beyaz Aşk dizisinde Doktor Aslı karakterine hayat vermiştir. Birce Akalay Yer Gök Aşk dizisinde Havva karakteri ile ünlenmiştir.

Cansel Elçin kimdir? (Adnan)
1973 de İzmir de doğan Canel Elçin çok yönlü bir kişiliktir. Sinema, tiyatro ve televizyon oyuncusu olan Cansel Elçin aynı zamanda da yönetmendir. Pınar Apaydın il eevli olan Cansel Elçin 2011 de Altın Kelebek Ödülünü en iyi oyuncu dalında almıştır. Cansel Elçin Çocukluğu ve ergenliği Paris’te geçmiştir. Cansel Elçin Fransa da tiyatro eğitimi almıştır. Ferzan Özpetek ile bir oyunda tanışan Cansel Elçin’in hayatı bir anda değişmiştir. Tomris Giritlioğlu’nun teklifi ile birlikte, Kırık Kanatlar adlı dizi de yer alan Cansel Elçin Hatırla Sevgili dizisi ile ünlenmiştir. Cansel Elçin uzun zamandır televizyon dizisi tutturamamıştır. Dayan Yüreğim Eve Dönüş ve Kötü Yol dizileri tutmamıştır.

Özlem Yılmaz kimdir? (Damla)
17 Temmuz 1986 da İstanbul’da dünyaya gelen Özlem Yılmaz 32 yaşındadır. Sinema ve dizi oyuncusu olan Özlem Yılmaz aslen Rizeli’dir. Müşfik Kenter’den özel oyunculuk dersi almıştır. Daha sonra Müjdat Gezen Sanat Okuluna da eğitim alan Özlem Yılmaz Karaoğlan dilmi ile ilk defa 2016 da ekranlarda yer aldı. Son olarak 2015 yılında Kara Ekmek dizisnde Asiye ve Selen karkaterlerine hayat vermiştir. Emanet dizisinde Zelal olarak yer almıştır.

Ekin Mert Daymaz kimdir? (Mert)
2 Aralık 1990 da Hollanda da dünyaya gelen Ekin Mert Daymaz 28 yaşındadır. Hem oyuncu hem manken olan Ekin Mert Daymaz. Best Model of Turkey yarışmasında 3. olmuştur aslen ise Sivaslıdır. İlk olarka Not Defteri dizisinde rol almıştır. İlk defa başrol olarak yer aldığı Çilek Kokusu dizisinde Volkan karakteri ike büyük çıkış yaşamıştır. Son olarak Hayat Sevince Güzel ve Kırlangıç fırtınası dizileri ile beğeni toplamıştır.