Aldatılan Demet Şener: Gördüklerimden son 3 gün kustum

Demet Şener'den İbrahim Kutay ile biten evliliğinden sonra bomba etkisi yaratacak açıklamalar geldi.

249

İbrahim Kutluay olan 12 yıllık evliliği bir ihanet nedeniyle sona eren Demet Şener çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kutluay’dan böyle bir şey beklemediğini ifade eden Şener, “Gördüklerimden sonra üç gün tuvalette kustum, ruhum almadı. İkisi sayesinde bir insana yaşatılmayacak şeyler yaşadı” dedi.

Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuşan Demet Şener, 12 yıl evli kaldığı ve ihanete uğramasının ardından terk ettiği İbrahim Kutluay’la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte, Şener’in söyledikleri…
“Aramızda en ufak bir samimiyetsizlik yoktu. Gözüne gerçekten aşkla bakıyordum. O da bana öyle bakıyordu. Bu kadar güzel karşılık almasam, bu kadar emek vermezdim. Kendi adıma konuşayım, ben sevilmediğim yerde hiçbir zaman durmam. Zaten aldatmayı duyduğum anda bir saniye bile düşünmedim.
Dört yıl, 2012’den beri bir yalanın içinde yaşamışım. Herhalde ilişkileri o dönem başlamış. ‘Ben yaparım, İbrahim yapmaz’ derdim, her dakika yanımdaydı. Bana aşkla bakıyordu. Tabii dedikoduları duyuyorduk ama kimse net olarak bir şey anlatmamıştı. Ne zaman gözümle gördüm, anladım.