Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisinden aldatma itirafı!

Ali Ağaoğlu'nun eski sevgisini Duygu Su Pınar 3 yıllık ilişki sonrası ilk kez detaylı şekilde o günleri anlattı. Duygu Su Pınar Ali Ağaoğlu aşkı aradaki 41 yaş nedeniyle eleştirilere hedef olmuştu.

273

Kendisinden 41 yaş büyük iş insanı Ali Ağaoğlu ile yaşadığı aşk nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Duygu Su Gülpınar ulusal bir kanalda yayınlanan programa katıldı. Gülpınar, ilişkide Ağaoğlu tarafından birçok kez aldatıldığını bunun üzerine kendisininde  Ali Ağaoğlu’nu aldattığını itiraf etti.

DUYGU SU GÜLPINAR KİMDİR? Duygu Su Gülpınar 1993 yılı İzmir doğumludur. Mesleği balerinliktir. Boyu 176’dır.

“ALDATINCA NE HİSSETTİĞİMİ ANLASIN DİYE BEN DE YAPTIM”

3 yıllık ilişkilerinde karşılık birbirlerini aldattıklarını söyleyen Gülpınar sözlerine şöyle devam etti: “1995 doğumluyum. İlişkiyi yaşarken yaş problem olmuyordu. Farklı sebeplerden dolayı yaşananlar üst üste geldiğinde sonuç bu oluyor. Hızlı bir beyefendi. 1 olur 2 olur 3 olur… Ama bu kadar üst üste olunca artık yeter derim. Aynısını ben de yaptım. Nasıl bir his öğrensin diye. Kısasa kısas değil bu. Bende de bir şeyler bitti demek ki. O duvarlar, korumalar falan hiçbir şey ifade etmiyor. Bir şey olur ve karşındaki insanın her şeyi batar ya… Tam olarak öyle oldu” ifadelerini kullandı.