Birkaç basit güzellik sırrı ile bambaşka biri olun! İşte cilt güzelliği için hayat kurtaracak tüyolar…

Yüz güzelliği için yapılması gerekenleri ne kadar biliyorsunuz?Doğal güzellik her zaman genetik değildir. Günün 24 saati her koşulda güzel görünmek istiyorsanız güzellik sırlarını öğrenmelisiniz. İşte evde doğal güzellik sırları...

306

Güzel görünmek makyajla ya da tüm maaşınızı yatırdığınız bir elbise ile olmaz. Birtakım alışkanlıklar kazanarak her zaman parlayabilirsiniz. Biraz özen biraz zaman ayırmak yeterli olacaktır.

İşte tepeden tırnağa bakımlı olmalarıyla girdikleri ortamda bile dikkat çeken kadınların uyguladığı güzellik sırları…

Sık sık cilt bakımı yapmak

Makyaja ayırdığı vaktin 2 katını cildine ayırıyor. O kadar sık ve kararında cilt bakımı yapıyor ki her zaman pırıl pırıl bir yüze sahip. Yani arkasında büyük bir emek var.

Kirpiğe kadar taramak

Siz saçınızı taramak konusunda bile yeterince bilinçli değilsiniz. Banyodan çıktığınızda ıslakken taranmanız gerektiğini, bunun saçlarınızı daha kıracağını biliyor, konu hakkında en temel bilgilerle hayatınızı devam ettiriyorsunuz.

İşte siz saç tarama konusunda bile bu kadar hevesliyken, o kirpiklerini tek tek tarıyor. Bu nedenle gözlerine her baktığınızda gereğinden büyük ve ışıltılı görüyorsunuz. Üşenmeyin saçlarınızdan sonra kirpiklerinizi de tarayın

BEBEK GİBİ BİR CİLT İÇİN ÖZEL MASKE TARİFİ…

Cımbızla gezmek

Cımbız çoğu kadın için boş zamanları dolduran, bulmaca çözmek gibi bir aktivitedir. Cımbızla ya vakit geçirilir ya da artık yüz metre öteden görünen tüylerden kurtulmak için acil eylem düzenlenir.

Bu nedenle her daim sadece sizin gözünüze takılan ama içinizi yiyen birkaç bonus tüyle gezersiniz. Oysa o her daim güzel görünen kadının gizli silahı cımbızıdır. Hiçbir zaman yanından ayırmaz ve büyük bir ustalıkla kimse görmeden o gizli tüyü alır. O nedenle her zaman kaymak gibidir.

Siyah nokta mesaisi yapmak

Şeytan ayrıntıda gizlidir. Bunu bilen güzel kadınımız her daim güzel görünmek için gecelerinin büyük zamanını televizyon başında değil ayna karşısında geçirir.

Özellikle gören herkeste garip bir iç sıkıntısına neden olan siyah noktalar konusunda adeta ustalaşmıştır. En uygun aletler ve bakım malzemeleriyle onlardan tek tek kurtulur.

Bol bol makyaj antrenmanı yapmak

Bir sürü makyaj malzemesi almak artık çok güzel görüneceğiniz anlamına gelmez. Onları nasıl kullanmanız gerektiğini bilmeli ve size en uygun kullanım konusunda da ustalaşmalısınız. Yüzündeki makyaj onun için yaratılmış gibi görünen kadınlar bu makyajı bulabilmek için çok çalışmıştır aslında. Siz de çalışın!

Japon maskesi (pirinç maskesi) yapanların sırrı