Çorap bot kombinleri

Hem ince hemd e seksi bir görünümün sırrı ayakkabılarınızda saklı olabilir. İşte en iyi çorap bot kıyafet kombinleri...

1234

Çorap botlar bileği tamamen sarması sebebi ile oldukça karakteristik bir parça. Ancak bu durumun getirdiği bazı zorluklarda mevcut. Eğer çorap botlarınızı ne şekilde kombinlemeniz gerektiği hakkında bir fikre sahip değilseniz defilelerden ve sokak modasından gözümüze çarpan bazı kombinleri sizler ile paylaşıyoruz.

Şifon elbiseler ve çorap botlar

Sonbaharın belki de en çok tercih edilen elbiseleri şifon ve fırfırlı elbise modelleridir. Üstünüze alacağınız denim mont ile her koşulda cool bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ancak bu cool görünümünüzü spor halinden biraz uzaklaştırıp daha seksi bir hale sokmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit; çorap botlar! Süet çorap botlar bileğinizi sararak hareketli elbiseniz ile uyum yakalayabilir. Bizim önerimiz deve tüyü süet çorap botlardan yana olacaktır.

Mini triko elbiseler ve çorap çizmeler

Triko elbiseler geçen yıllarda olduğu gibi bu sezon da popülaritesini kaybetmiyor. Mini ve dar bir triko elbise ile ince kıvrımlarınızı yansıtabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken husus basenlerinizin olup olmadığıdır. Eğer geniş kalçalara sahip bir vücut tipiniz var ise vücudunuzu saran elbise model ve kumaşlardan kaçınmanız gerekir. Böylece vücudunuzun kusurlarını kapatmakta başarılı olabilirsiniz. Ancak herhangi bir basen ve boy probleminiz yok ise mini triko elbiseleriniz altına giyeceğeniz çorap botlar ile oldukça seksi bir görünüm yakalayabilirsiniz.

File çoraplar ile çorap çizmeler

Geçen sonbahar kış koleksiyonlarında file çoraplar oldukça popülerdi. Yırtık denim pantolonlar içine bile giyilen file çorapların birbirinden farklı modelleri çıkmıştı. Bu yıl file çoraplar farklı varyasyonları ile çok tercih edilmese de klasik halini çorap çizmeler ile sık sık göreceğimiz kesin. Örneğin pileli siyah bir mini etek altına file çoraplarınızı ve süet çorap çizmelerinizi giyebilirsiniz. Bu kombin deri montlar ile de oldukça seviliyor.

Deri etekler ve çorap botlar

Deri etekler hiçbir zaman popülaritesini kaybetmeyen zamansız parçalardan biridir. Bu eteklerinizi beyaz spor ayakkabılarınız ile cool bir şekilde kullanabileceğiniz gibi çorap botlar ile klasik bir hale de döndürebilirsiniz. Özellikle kare burun süet çorap botlar en çok bu kombin ile tercih ediliyor.

Denim pantolonlar ile çorap botlar

Çorap botlar bileği tamamen kavrama sebebi ile daha çok elbise ve etekler ile tercih edilse de denim pantolonlar ile de gayet cool bir görünüme sebep olabiliyor. Ancak bu durumda boyunuz önemli. Eğer boy probleminiz varsa çorap botunuzun bitiş çizgisi boyunuzu kesebilir ve sizi olduğunuzdan daha kısa boylu gösterebilir.