Ebru Şallı estetiksiz görüntüsüyle şaşırttı

Ebru Şallı'nın ortaya çıkan estetiksiz fotoğrafı şaşkınlık yarattı. Bugünlerde kusursuz vücudu ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Ebru Şallı kaç yaşında?

669
Son günlerde evli iş adamı ile yaşadığı aşk ile gündemden düşmeyen Ebru Şallı’nın estetiksiz fotoğrafı ortaya çıktı. Şallı’nın eski halini görenler deyim yerindeyse şoke oldu.
Dubaili bir yatırımcıyla iş yapması gündemde olan ünlü manken ilerleyen yaşına rağmen podyuma çıkabilecek kadar düzgün bir fiziğe sahip. Ancak Şallı’nın yüz güzelliğini estetik müdahaleleri borçlu olduğu eski fotoğraflarından görülebiliyor.
YORUM YAĞDI
Ebru Şallı’nın kısa saçları ve farklı yüz çizgileriyle görüldüğü eski fotoğrafına sosyal medyada sayısız yorum yapıldı. Bazı Şallı hayranlarının “İyi ki estetik yaptırmışsın” yazması dikkatlerden kaçmadı.
İşte Ebru Şallı’nun eski ve yeni hali:
EBRU ŞALLI KAÇ YAŞINDA? KİMDİR?
Ebru Şallı (d. 15 Ocak 1977, İstanbul), Türk model, sunucu ve pilates eğitmeni. 1995 yılı Queen of Turkey yarışması birincisidir.
1993 yılında fotomodellik yapmaya başlamış, 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi’ni bitirmiş sonrasında üniversite eğitimine devam etmemiştir. 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenmiş bir yıl sonra boşanmıştır.Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği adlı televizyon dizilerinde oynadı, Reyting Hamdi’de bir süre rol aldı. Harun Tan’la evlendikten sonra podyumları bıraktı. Bu çiftin 2004 yılında Beren adlı bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bir de Pars adında bir oğulları vardır. Ebru Şallı verdiği bir röportajda vejetaryen olduğunu belirtmiştir.
Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak adlı bir kitap yazdı ve pilates için egzersiz videosu yayımlandı. Daha sonra tv8 ekranında Ebru’nun Mutfağı adlı bir program sundu.