Erkeklerin dikkatini çeken kadın tipi

Erkeklerin sizi beğenmesi için nasıl olmalısınız? Bu soruya verecek cevabınız yok mu? İşte erkeklerin dikkatini çeken kadın tipi  olmanın püf noktaları...

442

Beğenilmek arzusu kadınlarda çok küçük yaşlarda başlar. Hatta kadınlar yalnızca erkeklere değil kadınlara da kendini beğendirmek ister. Beğeni ve zevkler farklılık gösterse de güzellik ortak bir noktada buluşabilir. Yani kaşınız şöyle olmalı gözünüz böyle olmalıdan ziyade alışkanlık haline getirdiğinizde etkisini fark edeceğiniz özelliklerden söz ediyoruz.

Bakımlı kadın; Yumuşak eller, bakımlı ayaklar, dolgun dudaklar ve ipeksi bir ten erkeklerin en beğendiği kadın tipidir. Ayrıca, saçı, başı ve kıyafeti düzgün ve kendine bakan kadın erkeklerin bir numarasıdır.

Başarılı kadın; İş hayatında çalışan, çocuklarına bakan ve ailesini çekip çeviren özverili kadınlar erkekler tarafından çok beğeniliyor.

İnce düşünceli kadınlar; Yanındaki erkeği düşünen ve onun iyiliği için çalışan kadınlar beğeniliyor.

Duygusal kadınlar; Aşka önem veren, aşkı uğruna herşeyi yapabilen kadınlar erkeklerin beğendiği kadın tipidir.
Çekici ve seksi kadınlar; Bütün erkekler çekici ve seksi kadınları severler. Yatakta ne istediğini bilen , soğuk olmayan kadın erkeğin kalbini de hızlıca kazanır.

Çocuksu neşesi olan kadınlar; Kıpır kıpır ve hayat dolu kadınlar erkekler açısından çok beğenilir.

Doğal kadınlar; Makyajın içine düşmemiş, kararında makyaj yapan, düzgün ve nerde ne giymesi ve konuşmasını bilen doğal kadınlarsa büyülüyor.