“Hale Soygazi annem” demişti, şimdi de şikayet etti!

Seda Sayan'ın programında magazin dünyasını sarsan iddiasıyla tanındı Murat Şar. Ünlü yeşilçam yıldızı Hale Soygazi'nin annesi olduğunu söyledi.

348

Edremitli Murat Şar, Seda Sayan’ın sunuculuğunu yaptığı programa katılmış ve burada Hale Soygazi’nin annesi olduğunu ileri sürmüştü. Murat Şar son olarak savcılığa başvurdu.

Bir günlükken evlatlık verildiğini söyleyen Şar, katıldığı programda annesinin Türk sinemasının dev isimlerinden biri olduğunu, bu yıldız ismin ‘Türkiye Güzeli’ seçildiğini ve oyunculuk yaptığını ileri sürmüştü. İddiaları gündem yaratan Şar, annesinin Hale Soygazi olduğu konusunda ısrarlı. Günaydın’dan Dilek Yaman’ın haberine göre, Hale Soygazi, Şar’ın bu iddialarını reddederek, savcılığa suç duyurusunda bulundu. Murat Şar’ın kendisine iftira attığını ileri süren Soygazi’nin şikâyeti sonrası Şar hakkında soruşturma başlatıldı.

ŞAR DA SAVCILIĞA BAŞVURDU

Soruşturma devam ederken, Murat Şar’dan bir atak geldi. Savcılığa başvuran Murat Şar, “Beni büyüten babaannem annemin oyuncu olduğunu söylemişti. Babaannemin anlattığı kadın Hale Soygazi’dir. Soy-bağımın tespit edilmesini istiyorum” dedi.