Hangi kırmızı elbise size göre?

Hangi kadın tipine hangi tondaki kırmızı elbise daha çok yakışır. Vücut yapısı, ten rengi hepsi kırmızının tonuna karar vermek için önemli birer etken...

560

Yeni başlangıçlara hazırlanırken içindeki enerjiyi görünümüne yansıtmak isteyenler için en şık kırmızı elbise modelleri…

KIRMIZI ELBİSENİN HANGİ TONUNU SEÇMELİSİNİZ? 

Kırmızı elbisenin hangi tonu giyilmeli? Buna cilt alt tonunuzu öğrenerek karar verebilirsiniz. Sıcak alt tonlara sahip olanlar daha turuncu bazlı kırmızıları tercih etmeliyken, soğuk renkler biraz daha bordoya yakın modelleri giymeyi düşünmeli.
Kırmızı iddialı bir renk, bu nedenle vücut yapısı da çok önemli. İnce belli kadınlar kalçalarını daha oranlı göstermek için A kesim elbiselere yönelmeli, kum saati vücudunu ortaya çıkarmak isteyenler ise crop top ile denge yaratacak modelleri tercih etmeliler. Büyük göğüsleri olan kadınlar kalın askıları ve büyük kolyeleri birlikte kullanabilir. Minyonlar ise, dekolteye şans verebilir ya da desenlerle oynayabilir.

KIRMIZI İLE KENDİNE GÜVENEN KADINLAR…

Kırmızı elbiseler dışında alternatif olarak pembeye yönelmek de güzel bir seçenek olarak öne çıkıyor. Renklerle oynamak isteyenler desen konusunda elbiselerini sade tutmaya özen göstermeli. Kumaş konusunda ise sezonun trendleri kadife ya da romantik dantellere şans verilebilir.Son olarak; aksesuarlar, makyaj ve kıyafet tercihleri trendlere uygun olduğu kadar abartısız ve zamansız da olmalı.  Siyahtan vazgeçmeyenler ise, kırmızı rujla yeni yıl ruhuna ortak olabilir.