İstanbullu Gelin 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni fragman heyecanı

İstanbullu Gelin 2. sezona adını altın harflerle yazdırdı. Süreyya le Faruk'un barışması ile aşk rüzgarları yeniden eserken çekişmeler de devam ediyor. 23. bölümde yürekleri ağza getiren dizinin 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediliyor...

349

60. yaş kutlamasına Faruk’u tek başına beklerken yanında Süreyya’yı gören Esma Hanım’ın verdiği tepki, Begüm’ün suya düşen hayalleri ve barışmanın konataki etkileri büyük ilgi gördü. Tüm yaşananların ardından beklenen İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında neler olacak?

24. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Aşıkların barışması ve Esma’nın yıkılan hayalleri… Faruk ve Süreyya’nın konağa bomba gibi düşen barışmaları ve ardından yaşananlar İstanbullu Gelin’i zirveye taşıdı.24. bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil. İstanbullu Gelin 24. yeni bölüm fragmanını yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
İSTANBULLU GELİN 24. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU
Faruk ve Süreyya’nın aldığı karar konakta şok etkisi yaratır. Kendiyle ilgili radikal değişikliklere giden Esma’nın hamlesi oğullarının büyük bir korku ve panik yaşamasına sebep olur. Öte yandan mezarın açılma tarihi yaklaşmaktadır.