Kadınlar erkeklerden ne ister?

Kadınlar ne ister? sorusu filmlere konu olacak kadar esrarengiz bulunsa da kadınları mutlu etmek o kadar da zor değildir. İşte kadınları mutlu etmenin püf noktaları...

348

Bir kadını çok seviyorsanız hele bir de onu çok üzdüyseniz. Sizin için yaptığı fedakarlıklara karşı onu mutlu etmek mi istiyorsunuz? İşte basit ve her zaman işe yarayan taktikler…

KADINLARI MUTLU ETMENİN YOLLARI

EVET SORUN SİZDE!

Güven

Güven, sağlıklı bir ilişkinin olmazsa olmazı. Kadınlar da ilişkilerinde her zaman güvenebilecekleri, ona her koşulda inanabilecekleri erkeklerden hoşlanır. Güven duygusunu yalnızca kadınlar değil, erkekler de hissetmek ister.

Herhangi bir konuda radikal fikir değişiklikleri de kadınların güvenini sarsar. İyi bir ilişki için karşılıklı güven bu yüzden çok önemlidir.

9 ADIMDA AŞKINIZI ALEVLENDİRİN

Küçük sürprizler

İlişkinin ilk evrelerindeki o romantik sürprizler, eğlenceli flört dönemleri zamanla yerini sıradanlığa bırakabiliyor. Kadınlar, yıllar geçse bile kendilerine küçük sürprizler yapılmasını bekler. Sürprizler, her zaman büyük bütçeler ayrılmış ya da önceden plan yapılmış şekilde olmak zorunda değil. Bazen alacağınız bir kutu çikolata, en sevdiği pastadan bir dilim, gitmeye bayıldığı bir müzenin bileti ya da en sevdiği restoranda yenecek bir yemek bile bir kadını mutlu etmek için yeter de artar.

Unutmayın

İlişkilerde unutkanlık genellikle önemsememekle eş değer görülür. Söz ettiğimiz şey yıl dönümünü unutmamak değil. Sevdiği şeyleri unutmayın, sevmediği şeyleri unutmayın. Hayali varsa unutmayın, hayalkırıklığı varsa unutmayın. Kadınlar olayların üzerini örten erkeklerin üzerini çizerler

Saygı

Kadınlar erkeklerden en çok saygı ve nezaket bekler. İlişkinin geçmişi ne kadar uzun olursa olsun, ilk günkü gibi her konuda saygı duyulması, fikirlerine önem verilmesi ve ona nezaketle yaklaşılması bir kadını çok mutlu eder.

Daha romantik seks

Yalnızca erkeklerin seksi arzuladığını düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz! Kadınlar da en az erkekler kadar romantizm etkili bir seks bekler. Daha çok ön sevişme, biraz masaj, biraz daha ilgi ve güzel sözler, bir kadını mutluluktan havaya uçurmaya yeter. Ayrıca yapılan pek çok araştırmaya göre romantik bir seks kadınları orgazma daha kolay götürüyor!

Kadınların seksten soğutan 5 neden 

Yardım edin 

Kadınlar erkeklerden hayatlarını kolaylaştıracak yardımlar bekler. Planları ona bırakmak yerine onun yerine plan yapmanızı ister. Sorumlulukların paylaşılması ilişkinin de daha mutlu bir seyirde ilerlemesini sağlar.

Kadınlar yalnızca fiziksel olarak değil, duygusal anlamda da erkeklerden yardım bekler. İçinden çıkamadığı sıkıcı bir konuyu onunla paylaşıp, bir çözüm sunmasını ya da yanında olmasını bekler.

Kıskanç kadınlar ne yapar?