Bileklikte yeni trend: Metal cazibesi

Yumuşak dokusuyla adeta tenle bütünleşen %100 deri ve ışıltılı metal detaylarıyla cazibeli ve güçlü görünümler sergileyen Gigi’lerin görücüye çıktı

513

Şehre dönüşün müjdesini veren renkler, farklı tasarımlar, kişiselleştirilebilen kolyeleri ile takı tasarımına uzun zamandır beklenen soluğu getiren Luzdemia’nın ışıklı dünyasında da kendini gösteriyor. Yaratıcılığı ile her stile ve her yaşa hitap eden koleksiyonlara hayat veren, çarpıcı ve adı gibi ışıklı takılarıyla ulaşılabilir şıklığı hayatımıza kazandıran Luzdemia, çoklu kullanım, çoklu stilin kurtarıcısı, kadınların yeni “Must Have”  kahramanı Gigi koleksiyonu ile sonbaharı selamlıyor.

“Benim ışığım” anlamına gelen Luzdemia, tasarımlarıyla farklı tarzları benimseyen, özgün ruhlu kadınların içlerindeki ışığı ortaya çıkarıyor.

Gigi, adının çağrıştırdığı gibi ikonik ve çarpıcı… İlk bakışta minimalliği ile kalbi fetheden Gigi, hem choker, hem de bileklik olarak kullanımı ile de kendine hayran bırakıyor. Gün boyu ve ofis ortamında gayet şık bir bileklik olarak stilleri tamamlayan Gigi’ler gün batımıyla beraber en özel ve eğlenceli anların başladığı saatlerde choker kolyeye dönüşerek bambaşka bir çehreye kavuşuyor.

Luzdemia Gigi’leriyle yeni sezonu selamlıyor ve şehir hayatındaki çoklu kullanım şıklığının manifestosunu sergiliyor!

Yumuşak dokusuyla adeta tenle bütünleşen %100 deri ve ışıltılı metal detaylarıyla cazibeli ve güçlü görünümler sergileyen Gigi’lerin sezon ruhunu bütünleyen renk alternatifleriyle şehre dönüşünüzün ilan etmeye hazır olun!