Pınar Deniz rüzgar gibi geliyor! İşte Pınar Deniz’in keşfedilme hikayesi…

Pınar Deniz Bir Deli Rüzgar dizisi ile fırtına estirmeye geliyor. Vatanım Sensin'de gösterdiği başarılı oyunculuğu sonrası yepyeni bir karakter canlandıracak. Peki Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz nasıl keşfedilmiştir?

284

Pınar Deniz son dönemde adından söz ettiren genç oyunculardan. Vatanım Sensin’de Yıldız rolünü üstlendi. Şimdi ise Bir Deli Rüzgar dizisi ile Fox TV ekranında.  Aynı zamanda Kardeşim Benim 2 filminde de rol aldı. Genç oyuncu evimize girdi gönüllerimizi kazandı. Ancak hakkında bilinenler çok sınırlı. Bu nedenle en çok merak edilen sorulara yanıt aradık; Pınar Deniz kimdir? Nereli ve kaç yaşında? İşte Pınar Deniz’in hayatı hakkında merak edilenler…

Dünyayı gezip kültürlere göre “güzellik” anlayışını simgeleyen kadınları görüntüleyen Noroc, İzmir’e gittiğinde Pınar Deniz’i de sokakta görüntüledi. Oyuncu Pınar Deniz, Romanyalı fotoğraf sanatçısı Mihaela Noroc’un Güzellik Atlası’na girdi.

PINAR DENİZ KİMDİR?

Sevilen oyuncu Pınar Deniz, 10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu başarısı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Pınar Deniz, oyunculuk eğitimi de almıştır. İlk oyunculuk deneyimi olan ve 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırmıştır. Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. İzlenme rekorları kıran bir dizi olan Vatanım Sensin adlı dizide gözü yükseklerde olan Yıldız karakterini canlandırmıştır. Pınar Deniz o dönemde dizinin başlama süreci uzayınca başka bir proje ile anlaşmaya karar vermiş ancak yapımcıları dizinin bir sezonluk hikayesini gönderince  fikri değişmiş. Senaryoyu bitirdiğinde ağlayan Pınar Deniz, hemen menajerini arayıp “Bunu istiyorum!” demiş ve bu Vatanım Sensin’de yer alma fırsatını yakalamış. Pınar Deniz yeni sezonda Bir Deli Rüzgar dizisinde rol almaya başladı.