Sacit Aslan Seren Serengil’i yerden yere vurdu

Seren Serengil'in programında Gülben Ergen konusundaSacit Aslan'ı suçlamasında sonra kavganın boyutu değişti.

547

Sacit Aslan ağzına geleni saydıSeren Serengil, evli iş adamı Tolga Duğles ile eskieşi Erhan Çelik’i aldattığı iddiasıyla günlercekonuşulan Gülben Ergen’i yoğun bir biçimdeeleştirmişti. Magazinin tecrübeli ismi Sacit Aslan,Gülben Ergen’i destekleyince Seren Serengil bu durumaçok kızmıştı. Aslan, Serengil’e ağır sözlerleyüklendi.

“YATAKLI VAGONDA KABADAYI İLE NE YAPIYORDUN?”

İşte Sacit Aslan’ın Seren Serengil hakkında yaptığıaçıklamanın bir kısmı; ‘Sen şarkıcı değilsin, oyuncudeğilsin, manken değilsin, sen ne yaparsın ya? Sanaben nasıl sahip çıktım ben sende nasıl yanıldım aklımmantığım ermiyor. Okuyan insan bu kadar terbiyesizolabilir mi? Sen gazeteci değilsin, arkadaşına imlahatası olmadan mektup yazamazsın! İnsanların onuruylaoynayamazsın kızım. Sen haysiyetten onurdanbahsedemezsin. Patron yazıhanelerinde patronofislerinde haysiyetini onurunu heba etmiş birinin yataklı vagonların kompartımanında kaybetmiş birininbenim gibi adama haysiyetten bahsetmesi abes olur’ Sacit Aslan, Seren Serengil’e “Yataklı vagondakikabadayı ile nereye gidiyodun ne yaşıyodun onları mısorayım” diyerek bomba iddialarda bulundu. Aslan,Seren’e “Sidikli” diyerek seslendi. Şimdi gözler SerenSerengil’in vereceği cevaba çevrildi.

SACİT ASLAN KİMDİR?

Sacit Aslan, 1953 yılında İstanbul’da doğmuştur.Babası ünlü gazinocu Fahrettin Aslan, annesi iseZülfiye Necla Girayer’dır. Anne ve babası 1962 yılındaboşandı. Annesi Necla Hanım’ın ilk evliliğinden olanAtilla adında bir abisi ve kendi babasından kardeşiolan Selçuk (d.1959) adında bir kardeşi vardır.