Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlayacak? Yeni sezon için heyecanlandıran paylaşım

İlk bölümü 24 Ocak Çarşamba 2018’de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisi 13 Haziran 2018 Çarşamba günü final bölümünü yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz'in minik oyuncusu Demir Birinci'nin setten paylaşım izleyicileri heyecanlandırdı. Sen Anlat Karadeniz sevenler dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni sezona dair merak edilenler…

513

Sen Anlat Karadeniz, Haziran ayındaki final bölümünden sonra, yeni sezonun ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Sezon finalinde Nefes ve oğlu için canını hiçe sayan Deli Tahir, izleyicilere hem duygusal hem de keyifli anlar yaşatmış, dizi yayınlanan final bölümü sonrası 3 aylık bir ara vermişti…Peki, Tahir ile Nefes Sen Anlat Karadeniz yeni sezonunda ne yapacak? Yeni sezon ne zaman başlayacak? 

SEN ANLAT KARADENİZ 2.SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

 Seyirciyi ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz nefes kesen bir sonla sezona veda etti. Merak uyandıran sezon finalinin ardından Sen Anlat Karadeniz yeni sezonunun ne zaman başlayacağı da araştırılmaya başlandı. Başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Mehmet Ali Nuroğlu’nun paylaştığı Sen Anlat Karadeniz yeni sezonunun  ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Ancak oyuncuların paylaşımlarına göre dizinin yeni sezon çekimlerine başlanıldı. Bu nedenle Eylü ayında sezonun açılması ile başlayacağı düşünülüyor. 

SEN ANLAT KARADENİZ’İN SETİNDEN GELEN O PAYLAŞIM;

SEN ANLAT KARADENİZ FİNAL BÖLÜMÜ İZLE

SEN ANLAT KARADENİZ 1. SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Karadeniz’e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit’le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes’i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa’nın, Vedat’ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir’in canını almak.