Serel Yereli Instagram’da rahat durmuyor!

Serel Yereli Instragram hesabından üstsüz pozunu paylaştı. Yetmedi annesinin whatsapp'tan bu fotoğrafa olan tepkisini de paylaştı. Peki kimdir Serel Yereli? Onu nereden tanıyoruz?

1113

2012 senesinde ‘O Ses Türkiye’ yarışmasına katılan ancak yarışmada umduğunu bulamayan Serel Yereli, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından üstsüz bir fotoğrafını paylaşmıştı. Serel Yereli, yaptığı üstsüz paylaşımıyla ilgili yapılan bu haberler sonrasında kendini savunmak amacıyla acemice bir  paylaşımda bulundu.
Serel Yereli sosyal medya hesabından kendini savunmak için yaptığı paylaşım sonrası annesinden tepki aldı. Serel Yereli, annesi Elif Yereli ile olan Whatsapp yazışmalarını Instagram hesabından paylaştı. Serel Yereli’nin bu davranışı ‘Annesini de reklama alet etti’ olarak yorumlandı.

Serel Yereli kimdir kaç yaşındadır?

21 yaşındaki Serel Yereli, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okuyor. Aslen İzmir Göztepeli olan genç oyuncu, Babasını 16 yaşındayken ani bir kalp krizi yüzünden kaybetti. Bir ses yarışmasına katılıp, ilk turda elendi. Güzelliği ile jürinin ilgisini çekmeyi başardı. İlk işi Bodrum Masalı ile oyunculuğa adım attı. Bodrum Masalı’nın Alara’sı olarak tanındı. Şarkı söylemeyi seven Serel Yereli, Bodrum Masalı 2. Bölümü’nde ”Sezenler Olmuş” şarkısını seslendirdi.