Sevene Kadar Aşk dizisi oyuncuları kimdir?

Sevene Kadar Aşk dizisinde Barış Arduç ve Aybüke Pusat'ın rol alacağının duyulması büyük heyecan yaratmıştı ki usta isim Haluk Bilginer'in de dizinin kadrosuna dahil olduğu duyuldu. Peki Sevene Kadar Aşk dizisi oyuncuları kimdir?

295

Barış Arduç bir savcı iken Aybüke Pusat’ta bir öğretmen olarak Sevene Kadar Aşk dizisinde buluşması bekleniyor. Aybüke Pusat geçen sezon Söz dizisinden senaryo gereği çıkarılmıştı. İşte Sevene Kadar Aşk dizisi oyuncuları…

SEVENE KADAR AŞK OYUNCULARI KİMDİR?

Sevene Kadar Aşk dizisi oyuncu kadrosundan ilk 3 kişi belli oldu. Dizinin başrolünü Aybüke Pusat, Barış Arduç ve Haluk Bilginer paylaşacak…

Aybüke Pusat kimdir?

1995 de Ankara’da dünyaya gelen Aybüke Pusat 23 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü mezunu olan Aybüke Pusat tescilli bir güzeldir. Aybüke Pusat 2014 yılında Miss Turkey de derece yaparak güzelliğini tescillemiştir. Aybüke Pusat oyunculuk dersleri aldıktan sonra ilk olark Medcezir dizisinde Elif karkterine hayat vermiş ve izleyiciye kendini sevdirmeyi başarmıştır. Daha sonr aO Hayat Benim dizisinde ve Familya dizilerinde yer alan Aybüke Pusat byük bir yıldız olacağını oyunculuk becerileri ile göstermiştir. Son olarak ise Söz dizisinde 2 sezon Doktor Bahar karakterine hayat vermiş ve dizinin sezon finalinde ölerek diziden ayrılmıştır.

Barış Arduç kimdir?

1987 de İsviçre de dünyaya gelen Barış Arduç 31 yaşındadır. Ayla Algan ile yolları kesişen Baruş Arduç’un yakışıklılığı ve sempatikliği Ayla Algan’ın dikkatini çekti ve oyunculuk kariyeri için dersler aldı. lk olarak Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili ve Pis Yedili dizilerinde yer alan Barış Arduç deneyim kazanmış Benim İçin Üzülm ve Racon: Ailem İçin dizilerinde ise yapımcılara kendini ispat etmeyi başarmıştır. Son olarak ise Kiralık Aşk isimli yaz dizisinde rol alması ile bir anda hayatı değişmiş ve ülkede tanınan büyük bir star olarak karşımıza çıkmıştır. Gupse Özay’ın sevgilisidir. Baruış Arduç 2018 de mutluluk zamanı filminde yer alsa da beklediğini bulamamıştır.

Haluk Bilginer kimdir?

1954 de İzmir’de dünyaya gelen Haluk Bilginer 64 yaşındadır. Zuhal Olcay ve Aşkın Nur Yengi ile evlilikler yapmış ama ikisinden de ayrılmıştır. Nazlı Bilginer adında 12 yaşında bir kızı vardır. Haluk Bilginer Türkiye’de oyunculuğun doğayenlerinden birisidir. Son olarak internet dizileri Şahsiyet ve Masum’da yer almıştır. Sayısız sinema filminde ve tiyatro oyununda yer alsa da 2017 de yer aldığı Kara Yazı dizisi tutmayınca televizyonlardan uzak kalmıştır.