Şeyma Subaşı Ilıcalı hakkında bilinmeyenler…

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile olan birlikteliği ile tanınsa da Instagram'la popüleritesini arttırdı. Peki Şeyma Subaşı kimdir? İşte eski hali ve Şeyma Subaşı hakkında bilinmeyenler...

487

Acun Ilıcalı ile olan ilişkisi ile Türkiye’de popülaritesi artan Şeyma Subaşı Instagram paylaşımları ile kendine has bir üne kavuştu. Bir mücevher markasına takı tasarımı yapıp, reklam filminde de rol alan Şeyma Subaşı, dansları ve gezdiği ülkelerde yaptığı paylaşımlarla da oldukça popüler. İşte Acun Ilıcalı ile evlenip Ilıcalı soyadını alan Şeyma Subaşı’nın hayatına dair az bilinenler…

ŞEYMA SUBAŞI  ILICALI KİMDİR?

2 Temmuz 1990 doğumlu olan Subaşı,2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılan gьzellerden 16 yaşından beri ьnlь tasarımcıların moda defilelerinde boy gцsteriyor.Aynı zamanda İstanbul Aydın Ьniversitesi Moda Tasarım Programı цğrencisi olan Şeyma ,2009 senesinde Ilıcalı’nın yaptığı Var Mısın Yok Musun? yarışmasına katıldı ve 69000 TL kazanarak yarışmadan ayrılmıştı.  Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile evlendi. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın Melisa adında bir kızı bulunuyor.

ŞEYMA SUBAŞI HAKKINDA BİLİNMEYENLER

Şeyma Subaşı Var mısın Yok musun ile hayatımıza girdi. Sonra da Instagram’da fenomen haline geldi. Burada Acun Ilıcalı’nın etkisi de tartışılmaz. Şeyma Subaşı, insanların gözünde son derece ilginç bir konuma sahip… Bir kısmı çok seviyor, bir kısmı hoşlanmıyor. Ama bir gerçek var ki, herkes Şeyma Subaşı kimdir? sorusunu merak ediyor. Son yılların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Şeyma Subaşı hakkında 15 şaşırtıcı gerçeği Yüksek Topuklar yazdı;

  • 2 Temmuz 1990 tarihinde Samsun’da doğdu. Annesi ev hanımı, babası ise muhasebe müdürü olarak görev yapıyormuş. Ancak, sonrasında Acun Medya bünyesinde çocuk oyuncakları satan bir internet sitesi açtığı biliniyor…
  • Yengeç burcu kadını olan Şeyma Subaşı, burcunun özelliklerini taşıyor. Özellikle, anaç yapısıyla tanınan Yengeç burcu kadınını Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa ile paylaştığı anlarda net olarak görebiliyoruz.
  • Şeyma Subaşı’nın boyu 1.74 cm, güncel kilosu ise 50. Instagram sayfasında belinin 59 cm olduğunu açıkladı.
  • Şeyma Subaşı’nın kendisi dahil olmak üzere kimse, ne iş yaptığını bilmiyor. Esasında, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde moda tasarım bölümünde okuyordu ama değişen hayatıyla birlikte eğitimini dondurdu.
  • Acun Ilıcalı ile ilişkisi, birçok kesim tarafından eleştirildi, bir başka kesim ise destekledi. Eğer, bir şekilde sosyal medyada Şeyma Subaşı fotoğraflarına denk gelmişseniz; yorumlara kapalı olduğunu görürsünüz. Sanıyoruz ki bu, Şeyma Subaşı karşıtlarının negatif yorumlarına engel olmak için yapılıyor.
  • Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı ile yolu, ilk kez İstanbul Aydın Üniversitesi’nde kesişiyor. Sonrasında Acun Ilıcalı ve ekibinin daveti üzerine “Var mısın yok musun?” isimli yarışmaya katılıyor. O dönemde, Zeynep Yılmaz ile evli olan Acun Ilıcalı’nın, paralelde Şeyma Subaşı ile ilişkisini devam ettirdiği biliniyor.
  • Instagram’da en yüksek takipçi ve stalker sayısına sahip olan Şeyma Subaşı, son günlerde mecrasını ticari olarak değerlendirme kararı almış gibi görünüyor. Adeta bir blogger gibi basın davetlerine katılıyor, markalardan gelen hediye paketlerini paylaşıyor. Belki, ilerleyen zamanlarda marka yüzü olarak karşımıza çıkabilir.
  • 19 yaşında ilk kez ekranlara çıkan Şeyma Subaşı, yıllar içinde büyük bir değişim geçirdi. Kendisi, kilo verdiği ve yüzü oturduğu için güzelleştiğini söylüyor; başkaları ise göz kapakları dahil estetik yaptırdığını… Esasında, bu derece merak etmeye gerek var mı bilmiyoruz ama bir şekilde çoğumuz Şeyma Subaşı’yı takip ediyoruz.
  • Sosyal medyadan gördüğümüz kadarıyla Şeyma Subaşı, sağlıklı beslenme ve spora büyük önem veriyor. Günün büyük bir bölümü spor salonunda geçiyor. Detoks suyu içiyor, sebze karışımları yapıyor veya öğle yemeğinde kinoalı salata tercih ediyor. Bizce bu açıdan, kendisini takip eden birçok insana pozitif ilham kaynağı oluyor.