Şimdi kare burun ayakkabı moda

313

Geçen yılın sonbahar kış defilelerinde çok beğenilen sivri burun kovboy botlar süet ve deri karışımı modelleri ile sokaklarda oldukça trenddi. Özellik ile jeanler ile fazlasıyla cool görünen zımbalı ve işlemeli bu botlar bütün sonbahar kış döneminde kombinlerimizi süsledi. Ancak geçen yıl bu dönemlerde yükselişe geçen sivri burun ayakkabılar zirve noktaya ulaşarak düşüşe geçti. Bu düşüşten faydalanan tasarımcılar bir dönemin popüler parçası olan kare burun ayakkabıları hayatımıza tekrar sokmayı başardı. Biz de sizler için kare burun ayakkabı ve botlar ile oluşturabileceğiniz kombin önerilerinde bulunduk.

Kare burun kadife botlar

Kadife sadece kıyafet ile değil ayakkabı modelleri ile de revaçta. Üstelik sadece bordo ve siyah gibi koyu renkler değil pudra ve cırtlak açık renk kombinasyonları ile de raflarda yerini almış durumda. Bu botların en dikkat çekici yanı ise kare burun ile olan uyumu. Özellikle jean etek ve pantolon ile yapacağınız kombinlere bu kadife kare burun ayakkabıları da dahil edebilirsiniz.

Kare burun alçak topuklu ayakkabılar

Bu yıl sokak modasının bir diğer yıldızı da Channel’in kare burunlu ayakkabılarıydı. Oldukça zarif ve şık bir görünüme sebep olan bu ayakkabılar etek ceket takımları ile çok tercih edildi. Üstelik topuk kısmının alçak ve kare formatında olması da adeta Buckingham Sarayı’nı gözler önüne getirdi.

Kare burun kaleydoskop ayakkabılar

Kaleydoskop esintisi sadece kıyafet ve çantaları değil ayakkabıları da bünyesine almış durumda. Kaleydoskopun anlamını bilmeyenlere de ufak bir hatırlatma yapalım. Kaleydoskop renkli küçük cisimlerin görüntülerinin yansıma ile oluşturduğu biçimleri gösteren bir araçtır. Birbirinden renkli ve payetli olan bu ayakkabılara kare burun oldukça yakıştı. Gece kombinlerinizde stiletto giymekten sıkıldıysanız bunlara bir göz atın deriz.

Kare burun babetler

Bu yazın gözde ayakkabılarından biri de balerin ayakkabılarıydı. Bu kare burun babetler denim şort ve etekler ile yaz boyu kurtarıcımız oldu. Özellikle pembe ve nude tonlarında olan balerin ayakkabıların modası sonbaharda da devam edecek mi dersiniz?

Kare burun makosenler

Makosen ayakkabılar yazdan kışa geçişte en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biridir. Özellikle sabahtan akşama kadar ayakta duran ancak yine de şıklığından ödün vermemesi gereken kadınların bir numaralı dostudur. Siz de kare burun ayakkabı trendine loaferlar ile katılabilirsiniz. Üstelik makosenler formal kıyafetlerin yanı sıra cigarette pantolonlarla da oldukça yakışıyor