Sonbahar kombinleri için ipuçları

Bir anda değişen hava durumuna gardolabınız ayak uydurmuyorsa günlük kombinleri uzmanına bırakın. İşte en şık sonbahar kombinleri için öneriler...

496

Hava bir güneşli bir yağmurlu olunca doğru parçaları birleştirip şık görünmek de zorlaşıyor. Hava sıcaklığıyla gardırobunuzun iniş çıkışlı ilişkisine denge getirebilmek için Morhipo MAG stil ekibinin önerilerine göz atın.

Mini Jean etekleri gardırobunuzdan kaldırmayın! Oversize yumuşacık bir kazak ve topuksuz ayakkabılarla denim eteğinizi sonbahara uyarlayabilirsiniz. Sonbaharda uzun, bohem ve rahat bir elbiseyle çok düşünmeden şık ve stil sahibi görünmek çok kolay. Böylece yeni sezonda öne çıkan makyajsız görünüm ve kendi haline bırakılmış saçlar trendiyle de uyumu yakalamış olursunuz. Sonbaharın romantizmi içinize işlemişse görünümünüze biraz da Parizyen bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Bere, kırmızı ruj, kısa bir elbise ve bir çift Oxford ayakkabı ile siz de en az Fransız kadınları kadar zarif görünebilirsiniz. Bu kış bol bol bere ve şapka alın çünkü ihtiyacınız olacak. Son olarak sonbaharın vazgeçilmezi deri ceketler! Deri ceketinizi bu sefer skinny jeanler yerine sezonun trendi geniş pantolonlarla birlikte giyebilirsiniz.