Survivor 2018 ne zaman başlıyor? Survivor’a kimler katılacak

Survivor 2018 için yarışmacı kadrosundaki ilk isim açıklandı. Acun'un Twitter mesajı da heyecan yarattı. Peki Survivor heyecanı ne zaman yayınlanacak? Kadroda kimler var?

237

All Star formatıyla yayınlanacak Survivor 2018 için zaman daralıyor. Acun Ilıcalı’dan kadro ile ilgili bir açıklama bile geldi.

ACUN’DAN AÇIKLAMA;

Acun Ilıcalı Twitter’dan şu mesajı yayınladı;

“Survivor 2018’de bir ilk yaşanacak! Bir takım bugune kadar yarışan isimlerden en öne çıkan All Star’lar, diğer takım yeni başvurulardan gelecek yepyeni Gönüllüler!  All Star kadrosunu çok yakında açıklamaya başlayacağız.”

SURVİVOR 2018 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Survivor 2018’in yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Geçtiğimiz yıl 21 Ocak’ta ekran macerasına başlayan Survivor, 6 ay süren macerasını haziran ayında tamamlamıştı.

SURVİVOR’IN KADROSUNDAKİ İLK YARIŞMACI BELLİ OLDU

Survivor 2018’in ilk yarışmacısı Beyaz Show’da belli oldu. Survivor için Iğdır’dan İstanbul’a yürüyen Cumali Akgül ilk yarışmacı oldu

CUMALİ AKGÜL KİMDİR?

Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır. Daha önce defalarca Survivor’a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır.” Sloganı ile gündeme oturdu.