Vatanım Sensin Azize ile ilgili büyük sır! Aleksi kimdir?

Vatanım Sensin yeni sezon ilk bölümü ile bu akşam izleyici ile buluştu. Yeni sezon fragmanında yer alan Azize merak edilmeye devam ediyor.  Ayrıca yeni sezonda Vatanım Sensin oyuncuları arasına Aleksi rolüyle dahil olan Berker Güven'in kim olduğu merak ediliyor.

581

Vatanım Sensin 32. bölüm ile ekranda izleyicisi ile hasret giderdi. Yeni sezondaki soru işaretleri şöyle; Mustafa Kemal Paşa, Cevdet’in ölmesini mi istiyor? Cevdet, kızlarının gözü önünde ölecek mi? Kurtuluş mücadelesine dahil olan Dağıstanlı, hangi tarafın yanında yer alacak? Hilal, İzmir’in yeniden mücadele edebilmesi nasıl destek verecek? Hilal, yeniden Leon’u görebilecek mi? Mustafa Kemal Paşa’nın Yakup’a verdiği emirle Cevdet ölecek mi?

AZİZE’NİN BEKLENMEDİK HİKAYESİ

Yunan karargahında yaptığı saldırının ardından ağır yaralanan Cevdet, aylar sürecek bir tedaviden sonra ayağa kalkmaya çalışacaktır. Suikast girişiminde başarısız olan Tevfik ise kafalarda soru işaretleri yaratacak bir kimlikle geri dönecektir. Azize hakkındaki gerçekler ise başta Cevdet olmak üzere herkesi derinden etkileyecektir.

VATANIM SENSİN ALEKSİ KİMDİR?

Başarılı ve genç oyuncu Berker Güven ise; Filipos’un oğlu, Leon’un kuzeni Aleksi karakteri ile seyirciyle buluşacak. Annesiz büyüyen Aleksi babası ile hiç anlaşamaz. Silah ve savaşın gücüne inanan Filipos ile hayata bakışı farklıdır Aleksi’nin. Paranın iktidar getirdiğini düşünen Aleksi için işgal altındaki İzmir de oyun alanıdır.

Berker Güven, 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunu olan Berker Güven, adını ilk olarak Tiyatro sahnesinde duyurmuştur. Bir Tiyatro’da sahnelenen “Yen” adlı oyunda yardımcı erkek oyuncu rolünde yer alan Berker Güven, bu rolü ile ödül almıştır.

Berker Güven, 2017 yılında rol aldığı Babam filminde üstün bir oyunculuk performansı göstermiş, zor bir rolün üstesinden başarılı bir şekilde gelmiştir.