Vatanım Sensin yeni sezona yeni transfer var!

Vatanım Sensin 2. sezonu ile yayın hayatına başlamak üzere. Dizinin ne zaman başlayacağı merak edilirken yeni gündem diziye dahil olanlar oldu. Ayrıca Vatanım Sensin yeni sezon yeni bölümde göremeyeceğimiz isimler de var.

346
Vatanım Sensin’in bu ay sonunda yayınlanması bekleniyor. Dizinin 2. sezon ilk bölüm fragmanı görücüye çıktı. Fragman da yalnızca Hilal görünüyor. Cevdet’in akıbeti ile ilgili bir gelişme fragmanda görülemiyor. Peki yeni sezonda kimler var? Kimler Vatanım Sensin’den ayrıldı?
VATANIM SENSİN YENİ OYUNCU KADROSU
GİDENLER
İkinci sezonu ile nefes kesmeye hazırlanan dizinin kadrosuna dahil olan 3 isim belli oldu. Diziden ayrılacak isimler de var. Bunlardan biri Vasili rolünü canlandıran Baki Davrak… İlk sezonun en kritik rollerinden olan Vasili sezon finalinden önce vatan haini ilan edilerek asılmıştı. Bir ayrılık haberi daha geldi. O da dizinin genç ismi Kubilay Aka’dan. Aka Ali Kemal rolüne hayat veriyordu.
GELENLER
Berker Güven
Oyunculuğuyla çok konuşulan Berker Güven Vatanım Sensin’in kadrosuna dahil oldu. Yunan Teğmen Aleksi’yi canlandıracağı konuşuluyor.
Ufuk Bayraktar
Levent Can